Omkring 1960-tal, signerad, bra skick, 30 x 30 cm
1 100 SEK | 2018-04-22 19:02 |
1 000 SEK | 2018-04-22 11:25 |
650 SEK | 2018-04-21 20:09 |
500 SEK | 2018-04-19 17:44 |
450 SEK | 2018-04-19 12:59 |
200 SEK | 2018-04-12 23:37 |
175 SEK | 2018-04-10 11:46 |
150 SEK | 2018-04-07 22:07 |
100 SEK | Startpris |