Vetlanda 1960-tal, valnöt, skyltmärkt, smärre bruksslitage, stödben, 95 x 95, höjd 73, 4 st ilägg tot. 190 cm
2 400 SEK | 2018-04-29 18:23 |
2 200 SEK | 2018-04-28 14:26 |
1 200 SEK | 2018-04-28 22:28 |
200 SEK | 2018-04-28 07:51 |
100 SEK | Startpris |