Göteborgshamn, signerad och daterad 1920, bildmått 25,5 x 37 cm
4 000 SEK | 2018-04-29 18:56 |
3 800 SEK | 2018-04-29 19:05 |
2 600 SEK | 2018-04-29 17:47 |
950 SEK | 2018-04-27 23:32 |
600 SEK | 2018-04-26 21:02 |
250 SEK | 2018-04-22 00:14 |
175 SEK | 2018-04-15 16:18 |
100 SEK | Startpris |