Vas reliefdekor, Qianlongs sigillmärke i botten, celadonfat Qing Kina 1800-tal. Cloisonnefat och sigillstämpel, brons med emalj. Nagg och kantlagning, diameter 9,5-15 cm, höjd 6 och 13,5 cm
450 SEK | 2018-04-29 16:53 |
400 SEK | 2018-04-29 19:06 |
225 SEK | 2018-04-19 20:57 |
125 SEK | 2018-04-13 12:01 |
100 SEK | 2018-04-13 09:32 |
100 SEK | Startpris |