Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 60 cm
1 400 SEK | 2018-04-26 13:02 |
1 300 SEK | 2018-04-27 16:36 |
1 100 SEK | 2018-04-24 18:41 |
700 SEK | 2018-04-24 15:48 |
125 SEK | 2018-04-13 20:07 |
100 SEK | 2018-04-12 20:48 |
100 SEK | Startpris |