Ett par, valnöt samt rotfaner, smärre bruksslitage, 47 x 47, höjd 75 cm
2 400 SEK | 2018-04-29 18:55 |
2 200 SEK | 2018-04-29 17:50 |
2 000 SEK | 2018-04-29 15:07 |
1 900 SEK | 2018-04-29 17:11 |
800 SEK | 2018-04-24 19:33 |
225 SEK | 2018-04-15 13:54 |
200 SEK | 2018-04-12 20:49 |
100 SEK | Startpris |