18/1900-tal, bruksslitage, längd 45 cm
600 SEK | 2018-04-29 17:45 |
550 SEK | 2018-04-29 17:45 |
500 SEK | 2018-04-29 10:55 |
175 SEK | 2018-04-26 00:35 |
150 SEK | 2018-04-25 20:18 |
100 SEK | Startpris |