1800-tal, delvis läderklädd, bruksslitage, längd (min) 35 cm
550 SEK | 2018-04-29 19:12 |
500 SEK | 2018-04-29 19:12 |
450 SEK | 2018-04-17 22:21 |
400 SEK | 2018-04-16 16:01 |
300 SEK | 2018-04-15 18:49 |
250 SEK | 2018-04-15 20:01 |
100 SEK | Startpris |