1800-tal, björk, 2-delad, underdel med trädörr, överdel med vitrindörr, med bakomliggande hyllplan, bruksslitage, underdel utan lås, spricka i glas, löst spröjs, 80 x 52 cm, höjd 215 cm
6 200 SEK | 2018-04-29 19:04 |
6 000 SEK | 2018-04-29 19:04 |
3 000 SEK | 2018-04-29 18:54 |
1 800 SEK | 2018-04-28 22:26 |
1 000 SEK | 2018-04-20 08:06 |
1 000 SEK | 2018-04-24 18:41 |
250 SEK | 2018-04-15 13:48 |
100 SEK | 2018-04-12 20:49 |
100 SEK | Startpris |