Omkring 1940-tal, valnöt, i centrum en avtagbar skål i tenn, smärre bruksslitage, diam. 90, höjd 55 cm
300 SEK | 2018-05-05 18:58 |
250 SEK | 2018-05-06 19:02 |
200 SEK | 2018-05-06 19:02 |
100 SEK | 2018-05-02 21:18 |
100 SEK | Startpris |