Första hälft av 1900-tal, bruksslitage, extranyckel medföljer, 41 x 33, höjd 18 cm, OBS, tung, skickas ej
350 SEK | 2018-05-05 22:23 |
300 SEK | 2018-05-05 22:13 |
125 SEK | 2018-04-30 16:20 |
100 SEK | Startpris |