Omkring 1930-tal, mahogny, bruksslitage, 80 x 27, höjd 95 cm
550 SEK | 2018-05-12 15:49 |
500 SEK | 2018-05-13 19:05 |
400 SEK | 2018-05-13 18:33 |
100 SEK | Startpris |