6 st, majolika, smärre bruksslitage/glasyrkrackeleringar, en med dekorerad baksida, diam. 22 cm
250 SEK | 2018-05-13 19:06 |
225 SEK | 2018-05-13 19:06 |
175 SEK | 2018-05-13 19:06 |
150 SEK | 2018-05-10 21:48 |
125 SEK | 2018-05-10 07:03 |
100 SEK | 2018-04-27 09:49 |
100 SEK | Startpris |