1800-tal, duk uppspänd på trä, sedvanligt åldersrelaterat slitage, 28 x 37 cm
1 500 SEK | 2018-05-09 08:59 |
1 200 SEK | 2018-05-06 20:02 |
200 SEK | 2018-04-27 16:36 |
200 SEK | 2018-04-27 16:50 |
100 SEK | Startpris |