1800-talets slut, nysilver samt glas, stora skador på glasinsats, höjd ca 30 cm
350 SEK | 2018-05-13 11:55 |
300 SEK | 2018-05-13 18:48 |
225 SEK | 2018-05-03 00:12 |
100 SEK | Startpris |