Obs, ny info: En urna med lös hänkel.
Ett par, gjutjärn, 1900-talets början, märkta "No. 5", höjd ca 26, diameter 36 cm, patina, ytrost, skador.
2 200 SEK | 2018-05-20 19:02 |
2 000 SEK | 2018-05-18 17:30 |
1 500 SEK | 2018-05-20 16:36 |
500 SEK | 2018-05-16 02:47 |
450 SEK | 2018-05-13 18:18 |
400 SEK | 2018-05-13 00:25 |
350 SEK | 2018-05-07 20:40 |
100 SEK | 2018-05-07 19:38 |
100 SEK | Startpris |