Teak, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, (märke på skiva),105 x 105, höjd 74, 2 st ilägg 'a 50 cm
700 SEK | 2018-05-20 18:30 |
650 SEK | 2018-05-20 17:32 |
500 SEK | 2018-05-19 13:39 |
175 SEK | 2018-05-17 21:51 |
150 SEK | 2018-05-17 21:28 |
125 SEK | 2018-05-13 09:49 |
100 SEK | 2018-05-09 15:08 |
100 SEK | Startpris |