Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, längd 150 cm
650 SEK | 2018-05-27 14:37 |
600 SEK | 2018-05-27 19:03 |
500 SEK | 2018-05-27 18:27 |
300 SEK | 2018-05-26 19:15 |
100 SEK | Startpris |