Omkring 1960, teak, smärre bruksslitage, mindre repor samt fläckar 100 x 140, höjd 72 cm
550 SEK | 2018-05-27 19:02 |
500 SEK | 2018-05-27 17:37 |
350 SEK | 2018-05-26 22:20 |
100 SEK | 2018-05-26 10:47 |
100 SEK | Startpris |