Europa 1900-talets andra hälft, valnöt, underdel med 3 st dörrar samt 2 st utdragslådor, överdel med glasdörrar med bakomliggande hyllplan i glas, smärre bruksslitage, 140 x 47, höjd 186 cm
1 900 SEK | 2018-05-21 16:07 |
1 800 SEK | 2018-05-27 19:09 |
1 600 SEK | 2018-05-27 12:35 |
1 200 SEK | 2018-05-24 19:31 |
300 SEK | 2018-05-22 21:15 |
100 SEK | Startpris |