Teak samt bok, smärre bruksslitage, mindre repor, 120 x 52, höjd 53 cm
550 SEK | 2018-05-27 18:14 |
500 SEK | 2018-05-27 18:07 |
200 SEK | 2018-05-14 19:19 |
175 SEK | 2018-05-21 16:54 |
100 SEK | Startpris |