Omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, reglerbar lampskärm, höjd 157 cm.
500 SEK | 2018-05-27 19:03 |
450 SEK | 2018-05-27 19:03 |
200 SEK | 2018-05-27 17:03 |
100 SEK | Startpris |