1800-tal, mahogny, 3 st utdragslådor, bruksslitage, 108 x 48, höjd 81 cm
500 SEK | 2018-06-03 19:05 |
450 SEK | 2018-06-03 19:05 |
400 SEK | 2018-06-03 13:18 |
300 SEK | 2018-06-03 19:05 |
225 SEK | 2018-05-31 20:22 |
100 SEK | Startpris |