Porträtt, signerad samt daterad 1928, 87 x 59 cm
4 000 SEK | 2018-06-03 18:33 |
3 800 SEK | 2018-06-03 16:08 |
3 600 SEK | 2018-06-03 09:30 |
500 SEK | 2018-05-30 16:23 |
400 SEK | 2018-05-29 10:49 |
300 SEK | 2018-05-28 22:43 |
125 SEK | 2018-05-21 17:51 |
100 SEK | 2018-05-19 22:18 |
100 SEK | Startpris |