1800-tal, senare bemålning, bruksslitage, 111 x 45, höjd 198 cm
1 300 SEK | 2018-06-03 16:41 |
1 200 SEK | 2018-06-03 19:02 |
1 000 SEK | 2018-05-30 17:12 |
300 SEK | 2018-05-22 21:26 |
100 SEK | 2018-05-22 10:26 |
100 SEK | Startpris |