1800-tal, mahogny med intarsiadekor, skador, 83 x 41/83, höjd 75 cm
1 300 SEK | 2018-06-03 19:14 |
1 200 SEK | 2018-06-03 19:14 |
1 100 SEK | 2018-06-03 19:14 |
600 SEK | 2018-06-03 13:19 |
500 SEK | 2018-05-27 15:37 |
100 SEK | Startpris |