Trä, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, längd 60 cm
950 SEK | 2018-06-03 18:49 |
900 SEK | 2018-06-03 19:16 |
550 SEK | 2018-05-23 21:30 |
100 SEK | Startpris |