2 st porträtt, signerade samt daterade 1870-tal, 33 x 27 cm
3 600 SEK | 2018-06-08 18:16 |
3 400 SEK | 2018-06-10 19:02 |
2 200 SEK | 2018-06-10 12:48 |
1 000 SEK | 2018-06-08 22:28 |
350 SEK | 2018-06-07 21:59 |
100 SEK | 2018-05-28 12:55 |
100 SEK | Startpris |