1800-talets slut, kupa med nagg, saknar rökrör, höjd 50 cm
650 SEK | 2018-06-10 18:58 |
600 SEK | 2018-06-10 19:08 |
400 SEK | 2018-06-10 18:59 |
150 SEK | 2018-06-09 09:28 |
100 SEK | Startpris |