1800-talets slut, bruksslitage, höjd 14 cm
650 SEK | 2018-06-09 12:29 |
600 SEK | 2018-06-10 19:13 |
500 SEK | 2018-05-28 18:40 |
225 SEK | 2018-06-04 14:41 |
125 SEK | 2018-06-04 07:45 |
100 SEK | Startpris |