4 st, Frankrike omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, skador, 33 x 40 cm
700 SEK | 2018-06-10 19:04 |
650 SEK | 2018-06-10 18:10 |
350 SEK | 2018-06-03 12:07 |
100 SEK | Startpris |