Tidigt 1900-tal, överdel med vitrindörrar, underdel med dörrpar, bruksslitage, defekt lås, 127 x 36, höjd 214 cm
7 400 SEK | 2018-08-05 19:00 |
7 400 SEK | 2018-08-05 19:02 |
4 200 SEK | 2018-08-05 11:24 |
2 000 SEK | 2018-08-02 23:04 |
1 500 SEK | 2018-07-06 08:55 |
1 400 SEK | 2018-07-04 21:24 |
550 SEK | 2018-06-27 21:21 |
500 SEK | 2018-06-22 22:08 |
250 SEK | 2018-06-26 13:21 |
100 SEK | Startpris |