Kapten O. Johnsson, Stenevadet, plåt, 1800-talets mitt, bruksslitage, höjd 25 cm
2 200 SEK | 2018-08-04 18:18 |
2 200 SEK | 2018-08-05 18:54 |
950 SEK | 2018-07-31 15:27 |
700 SEK | 2018-07-04 21:25 |
350 SEK | 2018-06-20 05:53 |
250 SEK | 2018-06-23 13:51 |
100 SEK | 2018-06-17 20:13 |
100 SEK | Startpris |