Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 135 x 57 cm
550 SEK | 2018-08-05 17:28 |
500 SEK | 2018-08-05 19:06 |
300 SEK | 2018-08-05 19:06 |
125 SEK | 2018-08-05 09:53 |
100 SEK | 2018-06-17 20:06 |
100 SEK | Startpris |