1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage
800 SEK | 2018-08-02 14:35 |
750 SEK | 2018-08-05 19:11 |
550 SEK | 2018-07-30 15:23 |
450 SEK | 2018-07-18 13:27 |
125 SEK | 2018-07-27 17:17 |
100 SEK | Startpris |