1900-talets första hälft, senare orientalisk bricka, smärre bruksslitage, diam. 60, höjd 60 cm
300 SEK | 2018-08-06 13:18 |
250 SEK | 2018-08-04 23:09 |
150 SEK | 2018-07-17 16:51 |
125 SEK | 2018-07-12 21:16 |
100 SEK | Startpris |