1800-talets slut, valnöt, smärre bruksslitage, 52 x 37, höjd 72 cm
450 SEK | 2018-08-12 19:05 |
400 SEK | 2018-08-12 18:00 |
350 SEK | 2018-08-10 16:37 |
250 SEK | 2018-08-10 15:25 |
100 SEK | 2018-07-13 21:18 |
100 SEK | Startpris |