Flintgods, omkring sekelskifte 18/1900-tal, tvättfat, kanna, potta mm, smärre bruksslitage
700 SEK | 2018-08-12 19:07 |
650 SEK | 2018-08-12 18:29 |
550 SEK | 2018-08-12 18:51 |
400 SEK | 2018-08-12 00:05 |
225 SEK | 2018-08-07 14:55 |
100 SEK | 2018-07-12 21:20 |
100 SEK | Startpris |