1800-talets slut, ek, smärre bruksslitage, 88,5 x 87, höjd 75 cm
900 SEK | 2018-08-12 19:08 |
850 SEK | 2018-08-12 19:08 |
650 SEK | 2018-08-12 19:08 |
400 SEK | 2018-08-12 19:07 |
300 SEK | 2018-08-12 18:05 |
250 SEK | 2018-08-12 18:12 |
150 SEK | 2018-07-31 13:06 |
100 SEK | Startpris |