3 delar, skål med bottenrepor samt mindre nagg, höjd karaff 42 cm
350 SEK | 2018-08-12 19:09 |
300 SEK | 2018-08-12 00:07 |
100 SEK | 2018-08-06 22:20 |
100 SEK | Startpris |