1800-talets slut, valnöt samt rotfaner, smärre bruksslitage, 97,5 x 49, höjd 120 cm
700 SEK | 2018-08-12 19:09 |
650 SEK | 2018-08-12 19:09 |
600 SEK | 2018-08-12 18:01 |
550 SEK | 2018-08-12 17:32 |
400 SEK | 2018-08-10 15:30 |
300 SEK | 2018-08-08 18:02 |
125 SEK | 2018-08-05 11:38 |
100 SEK | Startpris |