1800-talets sista hälft, sten samt bronserad metall, fem ljusarmar med Oskarianska prismor, smärre bruksslitage, höjd 56 cm
1 900 SEK | 2018-08-12 18:49 |
1 800 SEK | 2018-08-12 18:27 |
1 400 SEK | 2018-08-07 03:13 |
1 200 SEK | 2018-07-02 18:48 |
700 SEK | 2018-07-25 22:19 |
600 SEK | 2018-06-27 21:46 |
125 SEK | 2018-06-27 20:33 |
100 SEK | 2018-06-18 23:41 |
100 SEK | Startpris |