Linköping omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, längd 207 cm
1 100 SEK | 2018-08-12 19:03 |
1 000 SEK | 2018-07-21 19:13 |
950 SEK | 2018-08-12 17:31 |
650 SEK | 2018-07-18 16:16 |
200 SEK | 2018-07-11 00:05 |
150 SEK | 2018-07-03 00:04 |
100 SEK | Startpris |