Ett par, 1900-talets andra hälft, lösa sittdynor, smärre bruksslitage
800 SEK | 2018-08-19 18:53 |
800 SEK | 2018-08-19 19:05 |
700 SEK | 2018-08-19 18:42 |
400 SEK | 2018-08-19 18:21 |
100 SEK | 2018-07-13 21:32 |
100 SEK | Startpris |