1900-talets andra hälft, lösa sittdynor, smärre bruksslitage, längd 210 cm
550 SEK | 2018-08-17 10:17 |
500 SEK | 2018-08-19 17:41 |
100 SEK | 2018-07-13 21:32 |
100 SEK | Startpris |