Omkring 1900-talet mitt, bruksslitage, saknar enstaka prismor, höjd 75 cm
1 400 SEK | 2018-08-19 19:02 |
1 300 SEK | 2018-08-18 11:48 |
1 200 SEK | 2018-08-18 18:29 |
350 SEK | 2018-08-14 22:02 |
300 SEK | 2018-08-14 17:04 |
250 SEK | 2018-08-06 20:47 |
100 SEK | 2018-07-13 21:31 |
100 SEK | Startpris |