1800-talets andra hälft, senare bemålning, bruksslitage, 38 x 35, höjd 60 cm
200 SEK | 2018-08-26 19:03 |
175 SEK | 2018-08-20 17:17 |
150 SEK | 2018-08-19 20:40 |
100 SEK | Startpris |