Ett par, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
350 SEK | 2018-08-26 19:06 |
300 SEK | 2018-08-26 18:29 |
200 SEK | 2018-08-26 19:06 |
100 SEK | 2018-08-26 14:01 |
100 SEK | Startpris |