Omkring 1900-talets mitt, glasbelagd skiva, smärre bruksslitage, diam. 89, höjd 60 cm
500 SEK | 2018-08-24 19:02 |
500 SEK | 2018-08-26 18:30 |
400 SEK | 2018-08-23 22:02 |
225 SEK | 2018-08-11 17:10 |
100 SEK | Startpris |