Teskrin i mahogny tidigt 1800-tal, samt valnötsskrin, 16 x 16 cm och 20 x 12 cm, mindre fanerskada
400 SEK | 2018-08-26 19:10 |
350 SEK | 2018-08-26 17:07 |
200 SEK | 2018-08-24 23:09 |
175 SEK | 2018-08-23 09:17 |
150 SEK | 2018-08-20 21:17 |
100 SEK | Startpris |